Każdego dnia wspólnie tworzymy ulubione miejsce  naszych uczniów i rodziców! 

Pasja.
Są z nami wspaniali nauczyciele

Nasza kadra składa się wyłącznie z
doświadczonych nauczycieli, którzy nie tylko kochają swój przedmiot, ale i kochają uczyć! Dbamy o wysokie kwalifikacje naszej kadry. Tworzymy zespół zaangażowanych, sympatycznych osób, które z łatwością tłumaczą trudne pojęcia, a do każdego ucznia podchodzą indywidualnie i z szacunkiem.

Skuteczność.
Metoda EZO działa od 2009 roku

Matematyka EZO to program realizowany od 2009 roku w wielu placówkach na terenie Polski! Jest to autorski, przygotowany zgodnie z polską podstawą programową system nauczania, który uczy samodzielności, przełamuje strach związany z matematyką i mobilizuje do myślenia. Wykorzystujemy eksperymenty, gry logiczne i zagadki. W naszej szkole mamy całą szafę pomocy naukowych i materiałów edukacyjnych EZO, które wykorzystujemy na każdej lekcji!

Przyjaźń.
Dla nas ważna jest dobra atmosfera

Stres obniża zdolność uczenia się o średnio 30%, dlatego w naszej szkole stawiamy na przyjemną atmosferę! Wiemy jak ciężka potrafi być nauka i naszą misją jest pokazanie, że wcale nie musi tak być! Każdego dnia staramy się otwierać naszych uczniów na czerpanie radości z poszerzania swojego zasobu wiedzy i umiejętności!

 

Nasi nauczyciele

Magdalena

W EZO prowadzę zajęcia z matematyki dla klas 7, 8 przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty i kursy dla uczniów liceum i technikum.  Jestem nauczycielem mianowanym z 25-letnim doświadczeniem w nauczaniu matematyki. Przeprowadzam również egzaminy klasyfikacyjne w ramach edukacji domowej.
Moją pasją jest zdrowa kuchnia, prowadzę zajęcia z gotowania dla dzieci.

Estera

Prowadzę zajęcia dla najmłodszych uczniów w
EZO Lublin (4 lata - 3 klasa). Jestem studentką kierunku Prawo w biznesie na KUL. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Podczas wakacji animuję czas i sprawuję opiekę na  koloniach oraz obozach. 

Moją pasją jest gra na gitarze i podróże. 



Maurycy

Prowadzę zajęcia z matematyki EZO dla starszych dzieci i młodzieży. Przed zostaniem certyfikowanym nauczycielem EZO prowadziłem korepetycje z matematyki i języka angielskiego. 
Moje pasje to podróże, rysunek oraz jazda na rowerze.

Monika

W EZO prowadzę zajęcia z języka polskiego dla klas 8. Jestem nauczycielem mianowanym z 21-letnim doświadczeniem zawodowym. Prowadzę również terapię pedagogiczną  dla dzieci z specyficznymi trudnościami w nauce, m.in. dysleksją rozwojową.
Moje pasje to kynologia, literatura polska i faktu. 

Przyjemne wnętrza to podstawa

Dla naszych uczniów przygotowaliśmy estetyczne wnętrza, które cechuje minimalizm, brak dodatkowych bodźców pozwala na lepsze skupienie na nauce. Zadbaliśmy o najlepsze oświetlenie spełniające najwyższe wymogi, bez efektu migotania. Odpowiednie oświetlenie wpływa na koncentrację uczniów, ich zdolność widzenia oraz ogólną atmosferę w sali. Zasięgnęliśmy opinii specjalistów w dziedzinie oświetlenia, aby zapewnić jak najlepsze warunki w procesie edukacyjnym.
Uczniom oferujemy wodę lub ciepłe napoje, które uwielbiają szczególnie zimą.