Nasi nauczyciele

Magdalena

W EZO prowadzę zajęcia z matematyki dla klas 7, 8 przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty i kursy dla uczniów liceum i technikum.  Jestem nauczycielem mianowanym z 25-letnim doświadczeniem w nauczaniu matematyki. Przeprowadzam również egzaminy klasyfikacyjne w ramach edukacji domowej.
Moją pasją jest zdrowa kuchnia, prowadzę zajęcia z gotowania dla dzieci.

Estera

Prowadzę zajęcia dla najmłodszych uczniów w
EZO Lublin (4 lata - 3 klasa). Jestem studentką kierunku Prawo w biznesie na KUL. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Podczas wakacji animuję czas i sprawuję opiekę na  koloniach oraz obozach. 

Moją pasją jest gra na gitarze i podróże. Maurycy

Prowadzę zajęcia z matematyki EZO dla starszych dzieci i młodzieży. Przed zostaniem certyfikowanym nauczycielem EZO prowadziłem korepetycje z matematyki i języka angielskiego. 
Moje pasje to podróże, rysunek oraz jazda na rowerze.

Przyjemne wnętrza to podstawa

Dla naszych uczniów przygotowaliśmy estetyczne wnętrza, które cechuje minimalizm, brak dodatkowych bodźców pozwala na lepsze skupienie na nauce. Zadbaliśmy o najlepsze oświetlenie spełniające najwyższe wymogi, bez efektu migotania. Odpowiednie oświetlenie wpływa na koncentrację uczniów, ich zdolność widzenia oraz ogólną atmosferę w sali. Zasięgnęliśmy opinii specjalistów w dziedzinie oświetlenia, aby zapewnić jak najlepsze warunki w procesie edukacyjnym.
Uczniom oferujemy wodę lub ciepłe herbatki, które uwielbiają szczególnie zimą. Od czasu do czasu serwujemy również gofry i pączusie ;)

Każdego dnia wspólnie tworzymy ulubione miejsce  naszych uczniów i rodziców! 

Pasja.
Są z nami wspaniali nauczyciele

Nasza kadra składa się wyłącznie z
doświadczonych nauczycieli, którzy nie tylko kochają swój przedmiot, ale i kochają uczyć! Dbamy o wysokie kwalifikacje naszej kadry. Tworzymy zespół zaangażowanych, sympatycznych osób, które z łatwością tłumaczą trudne pojęcia, a do każdego ucznia podchodzą indywidualnie i z szacunkiem.

Skuteczność.
Metoda EZO działa od 2009 roku

Matematyka EZO to program realizowany od 2009 roku w wielu placówkach na terenie Polski! Jest to autorski, przygotowany zgodnie z polską podstawą programową system nauczania, który uczy samodzielności, przełamuje strach związany z matematyką i mobilizuje do myślenia. Wykorzystujemy eksperymenty, gry logiczne i zagadki. W naszej szkole mamy całą szafę pomocy naukowych i materiałów edukacyjnych EZO, które wykorzystujemy na każdej lekcji!

Przyjaźń.
Dla nas ważna jest dobra atmosfera

Stres obniża zdolność uczenia się o średnio 30%, dlatego w naszej szkole stawiamy na przyjemną atmosferę! Wiemy jak ciężka potrafi być nauka i naszą misją jest pokazanie, że wcale nie musi tak być! Każdego dnia staramy się otwierać naszych uczniów na czerpanie radości z poszerzania swojego zasobu wiedzy i umiejętności!