Nowość! Urodziny z zagadkami

Szukacie niezapomnianego pomysłu na urodzinową imprezę dla Waszych dzieci?! Zorganizujemy dla Was urodzinowe przyjęcia pełne wyzwań, kreatywności i radości!
Co Was czeka:
Tematyczne urodziny wybrana przez solenizanta
Twórcza atmosfera dostosowana do zainteresowań i wieku dziecka.
Wspaniała atmosfera, kolorowe dekoracje i niesamowita zabawa.
Możliwość zamówienia tortu i przekąsek.
Doświadczeni animatorzy.
Grupy do 20 osób
Czas trwania: od 2-3 godzin.
Chcemy, aby każde dziecko miało nie tylko wspaniałą zabawę, ale także okazję do wyrażenia swojej kreatywności i rozwijania umiejętności.

Niezapomniane urodziny inne niż wszystkie!

  • dekoracje sali urodzinowej – balony na stole urodzinowym, balon z cyfrą
  • naczynia jednorazowe - obrusy, talerzyki, sztućce, miseczki na poczęstunek
  • oficjalne podanie tortu
  • animacje taneczne
  • gry i konkursy sprzyjające rozwojowi dziecięcej wyobraźni
  • warsztaty tematyczne do wyboru
  •  cena 650 zł. - urodziny do 10 osób; każde dodatkowe dziecko 35 zł (max 20 osób)
  • czas trwania 2 h z animatorem; dodatkowa godzina dopłata 300 zł.
  • terminy: sobota, niedziela - cały dzień, od poniedziałku do piątku - od rana do 14.00
  • program jest dostosowany do wieku uczestników

Dodatkowe atrakcje 

Opłata ustalana indywidualnie

 • Tort 
 • Pizza
 • Spersonalizowane dekoracje z imieniem
 • Zaproszenia
 • I co jeszcze wspólnie wymyślimy!

Ekspedycja Odkrywców Dinozaurów:

Opis: Przenieś się w czasie i odkryj świat dinozaurów! Przyjęcie zawiera dekoracje z dinozaurami, poszukiwanie skamieniałych kości i  jaj, a także konkursy na najlepsze rysunki dinozaurów. Dzieci mogą stać się paleontologami i odkrywać "skamieniałości" podczas specjalnych wykopalisk.Scenariusz: Dzieci zostają zaproszone do wyjątkowej ekspedycji, gdzie przeniosą się w czasie i odkryją fascynujący świat dinozaurów. Na urodzinowej wyprawie czeka ich wiele przygód i tajemnic do odkrycia.
Misja Zaskakujących Zagadek:

Opis: dzieci biorą udział w emocjonującej misji szpiegowskiej, rozwiązując różnorodne zagadki i tajemnice. Przyjęcie obejmuje szereg gier logicznych, poszukiwanie wskazówek i współpracę w grupie, aby odkryć ukryte rozwiązania. Scenariusz: Dzieci otrzymują niezwykłe zaproszenia od Agentów na misję detektywistyczną na Tajemniczej Wyspie. Na miejscu zostają powitane tajemniczym przewodnikiem, który przedstawia im zagadkę zaginionych skarbów. Dzieci podczas misji muszą przejść przez rozmaite tajemnicze stacje, rozwiązując matematyczne łamigłówki, szyfry, układy logiczne, aby ostatecznie odnaleźć skarby ukryte na wyspie. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymują dyplomy Agenta.


Urodziny w Królewskiej Rezydencji:

Opis: Ta królewska przygoda przenosi dzieci w magiczną krainę baśni, gdzie zostają zaproszone do królewskiej rezydencji. Dzieci mogą wcielić się w role książąt, księżniczek, rycerzy czy nawet smoków. Organizowane są gry i zabawy w stylu baśniowym, a rezydencja jest ozdobiona królewskimi insygniami. Scenariusz: Książęta i księżniczki z całego królestwa zostają zaproszeni na wyjątkowe urodziny w Królewskiej Rezydencji. Uroczystości rozpoczynają się od koronacji solenizanta, po której dzieci uczestniczą w tańcach królewskich, konkursach wiedzy o królewskich obyczajach i rycerskich wyzwaniach. Na zakończenie organizowana jest wytworna uczta w królewskiej sali, a każde dziecko otrzymuje swoje małe królewskie nagrody.

Urodzinowa Eksplozja Sztuki:

 Opis: To przyjęcie skupia się na twórczości i sztuce. Dzieci mają okazję wyrazić swoją artystyczną duszę poprzez malowanie, rysowanie, tworzenie kolaży i inne działania plastyczne. Organizowane są również konkursy związane z sztuką, a cała przestrzeń jest ozdobiona dziełami sztuki stworzonymi przez małych artystów. Scenariusz: Dzieci wcielają się w role małych artystów i zostają zaproszone na Urodzinową Eksplozję Sztuki. Każde dziecko otrzymuje swój własny pędzel, farby, aby stworzyć swoje arcydzieło. Dodatkowo, organizowane są stacje kreatywności, a także konkursy. Na zakończenie, wszyscy artyści biorą udział w wystawie, a ich rodzice otrzymują zaproszenia na otwarcie.
Biuro Detektywistyczne:

Opis: Urodziny w stylu biura detektywistycznego to prawdziwe święto dla młodych detektywów. Dzieci biorą udział w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych, poszukiwaniu tropów, przeprowadzaniu analizy dowodów i odkrywaniu sprawców.Biuro Detektywistyczne Juniorów przyjmuje zgłoszenie o zaginięciu Złotego Klucza do Skarbca Miasta. Scenariusz: Dzieci zostają zatrudnione jako nowi detektywi i wyruszają na śledztwo. Przez kolejne etapy misji, uczestnicy analizują dowody, przeprowadzają wywiady z postaciami z miasta, a także szukają ukrytych tropów. Na finał, podczas specjalnej urodzinowej konferencji prasowej, detektywi ogłaszają rozwiązanie sprawy i odzyskują Złoty Klucz.

Kosmiczna Przygoda:

Opis: Urodziny w kosmicznym stylu przenoszą dzieci w przestrzeń kosmiczną, gdzie mogą stać się astronautami podczas ekscytującej przygody. Przyjęcie obejmuje
dekoracje w stylu planet, gwiezdnych map i
statków kosmicznych. Dzieci biorą udział w kosmicznych konkursach, poszukiwaniach skarbów czy nawet symulacjach startu rakiet.
Scenariusz: Dzieci zostają astronautami i otrzymują wezwanie o pomoc od obcej cywilizacji na Planecie X. Ich misja to odkrywanie tajemnic kosmosu, rozwiązując matematyczne i naukowe zagadki. Dzieci biorą udział w symulacji startu rakiet, analizują kosmiczne mapy i w końcu ratują Planetę X przed niebezpieczeństwem. Po zakończeniu misji kosmicznej uczestnicy dostają certyfikaty "Zbawcy Kosmosu"
Rezerwuję urodziny